Meny Stäng

Kontakta oss

Det är oss du träffar på WÖ Konsult

Allt arbete utförs av vår kompetenta personal som får fortlöpande utbildning

Lars-Gunnar Westman

Elkonstruktör

Epost: lars-gunnar.westman@woek.com
Direkt nr: 0660-830 10
Mobil: 070-632 61 47
.

Raymond Tällberg

Elkonstruktör

Epost: raymond.tallberg@woek.com
Direkt nr: 0660-830 12
Mobil: 070-632 62 86

Niklas Lindblom

Styr- och övervakningskonstruktör

Epost: niklas.lindblom@woek.com
Direkt nr: 0660-830 11
Mobil: 070-632 62 14

Adam Wedin

Elkonstruktör

Epost: adam.wedin@woek.com
Direkt nr: 0660-830 13
Mobil: 070-632 62 13

Daniel Vestberg

Elkonstruktör

Epost: daniel.vestberg@woek.com
Direkt nr: 0660-830 14
Mobil: 070-632 62 64

Stefan Westberg

Elkonstruktör

Epost: stefan.westberg@woek.com
Direkt nr: 0660-830 15
Mobil: 070-632 62 72

Tobias Lind

Elkonstruktör

Epost: tobias.lind@woek.com
Direkt nr: 0660-830 17
Mobil: 070-632 62 61

Kontakta oss

Epost: info@woek.com

Telefon: 0660-835 45

Adress: Nygatan 11B, 891 33 Örnsköldsvik

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av kakor. mer information

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng